top of page

"Velmi senzitivní a přemýšlivá terapeutka, která se dokáže naladit na člověka, kterého má před sebou a nalézt pro něj nejvhodnější cestu. Nechá jej cestu zkoumat, a zároveň jej empaticky provází. Její pohled na situace a jevy je velmi obohacující, klade velmi podnětné otázky, které člověka posouvají dál nebo mu dávají dosud neviděný náhled. Velmi oceňuji schopnost práce s energií a práci na svém rozvoji, která z Lenky dělá terapeutku, která se stále posouvá a jejíž práce se prohlubuje. Děkujeme za Váš přínos pro druhé, Lenko." C.H.

Práce se slečnou Šimkovou mi moc pomohla. Díky ní jsem dokázala pochopit souvislosti mých potíží, umí dobře naslouchat a je velmi profesionální. Už po několika sezeních vidím výsledky naší práce v každodenním životě, srovnaly se mi psychosomatické potíže a mám mnohem jasnější výhled do budoucna i jak se sebou pracovat.
Za sebe mohu říci, že ke klientům přistupuje poctivě, s veškerou péči a plnou pozorností, cítila jsem, že se veškerý čas byla 100% soustředěná na to mi porozumět a pomoci."
J.Č.

"Paní Lenku mohu jedině doporučit. Její přístup je citlivý, zároveň však dokáže řešit problémy do hloubky, což bylo pro mě nejdůležitější a nejpřínosnější. Pomohla mi získat nadhled a poskytla mi i jiný úhel pohledu na mnoho věcí, které by mi samotné asi nikdy nedošly. Po půlročním setkávání se cítím mnohem vyrovnanější, veselejší a upřímně mi nikdy nebylo lépe." 

"Z paní Lenky jsem už od začátku cítila bezpečí a klid pro to abych se jí se vším svěřila. Myslím si, že pro zvládnutí situace ve které se nacházím jsem si nikoho lepšího vybrat nemohla." I.J.

"Lenka Šimková je nejen empatická, pozorná a vstřícná terapeutka, ale především umí! Po osmi sezeních u ní jsem zdravá a absolutně bez potíží. Zbavila jsem se vnitřního stresu, věřím v sebe, ve své schopnosti a jsem ve spojení se svým vyšším Já... Lenka je profesionál, který nejenom uzdravuje tělo i duši, ale dělá také vše proto, aby se její klient naučil pracovat sám se sebou a žádnou terapeutickou pomoc už nepotřeboval. Jsem jí velice vděčná." E.P.

"Díky empatickému a laskavému přístupu paní terapeutky Šimkové se moje zdánlivě bezvýchodná a složitá situace, stala mnohem jednodušší. Vzhledem k tomu, že už mám nějakou zkušenost s návštěvami u psychologů a terapeutů, troufnu si tvrdit, že její přístup byl jiný. Byl hřejivější, lidštější, plný nadhledu a pochopení.
Čeho si velice cením - dokázala mě navést a připomenout mi, že jsem dostatečně kompetentní, abych zvládla situaci, ve které jsem se ocitla."
J.Č.

Reference: Text
bottom of page